Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Аеропорт Дніпра двічі в цьому році призупинить роботу

  • 13.02.2019 11:23
  • Vitalii

Таке повідомлення розіслав аеропорт «Дніпропетровськ» авіакомпаніям, що виконують польоти до Дніпра. Очікується, що у зв’язку з ремонтом штучної злітно-посадкової смуги, він в цьому році буде двічі закритий для прийому і обслуговування рейсів. Про це порталу «У відпустку» повідомило джерело в аеропорті.

Як повідомляється, аеропорт не буде обслуговувати пасажирів навесні – з 15 до 27 квітня. Також ремонтні роботи проводитимуться восени – з 16 до 30 жовтня.

Необхідно уточнити, що аеропорт закриватиметься не цілодобово, а лише з 9-00 до 19-00. Таким чином, частина рейсів все-таки будуть виконуватися. Судячи з актуального розкладу, залишаться польоти, наприклад, до Києва чи Тель-Авіва.

Цілком можливо, що графік частини рейсів буде просто зміщений на ті години, коли аеропорт буде обслуговувати пасажирів. В своєму листі до авіакомпаній аеропорт пропонує переглянути розклад на час ремонту.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей