Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В аеропорті Харкова можна буде здати тест на Covid-19 відразу після прильоту

  • 18.07.2020 14:56
  • Dmytro
Харків

Якщо ви повертаєтеся до України з країн «червоної» зони, вам потрібно обмежити своє пересування протягом 14 днів. Проте є альтернатива – отримати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19. Щоб не шукати відповідну лабораторію після повернення, аналізи можна здати відразу в деяких українських аеропортах.

18 липня в аеропорті «Харків» має запрацювати пункт забору аналізів для проведення ПЛР-тестування на Covid-19. Як вказується в повідомленні аеропорту в Facebook, тестування буде проводитися співробітниками акредитованої лабораторії медичного центру «МТМ».

При негативному результаті пасажири рейсів, які прибувають з країн «червоної» зони, зможуть достроково завершити самоізоляцію за таким алгоритмом:

  • протягом 24 годин після забору аналізів лабораторія вносить результат тестування до електронної системи «Центру громадського здоров’я»;
  • дані, внесені лабораторією, автоматично синхронізуються з сервісом «Дій вдома»;
  • сервіс «Дій вдома» повідомляє пасажира про можливість припинення самоізоляції.

Пункт забору знаходитиметься на першому поверсі терміналу «А» і буде відкриватися під рейси, які прилітають з «червоною» зони. Ціна послуги – 1800 грн в період з 08:00 до 21:59 і 2100 грн – з 22:00 до 07:59. Сплатити за послугу можна буде готівкою або банківською карткою в пункті забору.

Не тільки в Харкові

Крім того, нещодавно запрацював пункт забору і у «Львові». Місцевий аеропорт співпрацює з лабораторією «Унілаб». Медична процедура разом з оформленням триває 15 хвилин, вказується в повідомленні аеропорту в Facebook. У «Львові» сплатити за тест можна тільки онлайн.

Фото зі сторінки аеропорту «Харків» в Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей