Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В аеропорті «Київ» можна здати тест на Covid-19 відразу після прильоту

  • 29.07.2020 19:52
  • Dmytro
Київ

Все більше країн запроваджують обов’язкове проходження тесту на Covid-19 для мандрівників. Тому можливість пройти якомога швидше та комфортніше цю процедуру стає важливою конкурентною перевагою чи не кожного великого аеропорту.

Якщо ви прилетіли до аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського з «червоної» країни та у вас немає часу і бажання відбувати обов’язковий карантин, то можете пройти ПЛР-тестування на Covid-19 після приземлення у спеціальному пункті. Він запрацював в аеропорті після відкриття міжнародного сполучення.

Наприклад, тільки нещодавно до «червоної» зони додалися такі популярні серед туристів країни як Болгарія та Албанія.

Як вказується в повідомленні «Києва» в Facebook, тестування здійснюється в загальнодоступній зоні, біля медпункту на першому поверсі терміналу А. Аналізи беруть співробітники VERDE Medical Clinic.

Дослідження переважно проходять пасажири, які прилетіли з країн «червоної зони», але тест може пройти будь-який пасажир, – зазначається в повідомленні.

У пункті тестування медпрацівник бере мазок з горла і носа. Після цього матеріал направляється на дослідження до лабораторії Інституту мікробіологічних досліджень IMD. Результат надійде на електронну пошту пасажира протягом 24 годин.

Також результати тестів лабораторія відправляє до «Центру громадського здоров’я». За наявності негативного результату, з мобільного додатка «Дій вдома» пасажиру надсилається повідомлення щодо припинення дії 14-денного контролю самоізоляції.

Вартість послуги становить 1700 грн за одну людину. Тестування можна оплатити онлайн на сайті клініки VERDE, готівкою або банківською картою.

Час роботи пункту тестування в аеропорті «Київ» можна дізнатися безпосередньо в клініці VERDE за номером гарячої лінії 8999.

ПЛР-тестування на Covid-19 можна пройти і в деяких інших аеропортах України. Наприклад, таку послугу надають у Харкові, ЛьвовіОдесі.

Фото зі сторінки аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського в Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей