Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В аеропорті Львова можна буде здати тест на Covid-19 відразу після прильоту

  • 13.07.2020 21:49
  • Dmytro
Аеропорт Львів

Невдовзі пасажирам, які прилітають до Львова з «червоних» країн, буде зручніше здати тест на Covid-19. Завдяки цьому вони отримають можливість швидше припинити самоізоляцію.

Незабаром в аеропорті «Львів» імені Данила Галицького пасажири, які будуть прилітати до України з «червоних» зон, зможуть відразу здати ПЛР-тест на Covid-19. Для цього там буде відкритий пункт забору матеріалу лабораторії «Унілаб». Про це йдеться в повідомленні аеропорту у Facebook.

⚡️Дуже скоро! ПЛР-тести на COVID-19 одразу після прильоту🛬.‼️У Міжнародному аеропорту«Львів» імені Данила…

Gepostet von Міжнародний аеропорт "Львів" am Montag, 13. Juli 2020

 

Результати тесту будуть готові за 24 години після забору та автоматично передані в «Центр громадського здоров’я», який передасть їх у додаток «Дій вдома».

Якщо тест буде негативним, мандрівник отримає відповідне повідомлення про можливість припинення самоізоляції через цей додаток.

Проте здавати тест в аеропорту не обов’язково – це можна зробити у будь-якій іншій акредитованій лабораторії за умови, якщо мандрівник не порушить режим самоізоляції.

Варто зазначити, що тестування не безкоштовне. Вартість послуги можна знайти за цим посиланням. Оплатити тест можна тільки через інтернет-сторінку.

При здачі тесту необхідно заповнити роздруковану форму, завірену підписом особи, яка проходить тестування.

В повідомленні звертають увагу, що номер телефону, який необхідно вказати у формі, має співпадати із зазначеним пасажиром при реєстрації у додатку «Дій вдома». При найменшій помилці мандрівник не зможе достроково припинити режим самоізоляції.

Тести можуть здавати усі охочі. Тобто, не лише ті, хто прилітає з «червоних» зон.

Фото зі сторінки аеропорту в Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей