Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Львів готується до відновлення рейсів. Подивіться, що вас тепер чекає в аеропорті

  • 02.06.2020 19:45
  • Dmytro
Аеропорт Львів

Як очікується, вже в червні Україна відновить авіаційне сполучення з іншими країнами світу. Авіакомпанії переглядають свої розклади, а аеропорти готуються, облаштовуючи відповідну інфраструктуру.

Аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького готується до відновлення регулярних і чартерних перельотів. Схоже, що це станеться вже в другій половині червня. Як повідомляв міністр інфраструктури Владислав Криклій, з 15 червня в Україні відновиться регулярне авіаційне сполучення.

Аеропорт Львів

Відтепер пасажирам треба буде дотримуватися соціальної дистанції під час підготовки до посадки до літака. Для того, щоб їм було зручніше це зробити, в різних аеропортах наносять відповідні позначки чи блокують крісла. Наприклад, перед початком відновлення рейсів це зробили в аеропорту Будапешта.

Аеропорт Львів

Готуємося до прийому та відправки пасажирів в аеропорту Львова в умовах карантину. Нанесли знаки згідно вимог по дотриманню дистанції, – написала в Facebook генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська.

Аеропорт Львів

Трохи більше вона розповіла раніше в інтерв’ю нашому порталу «У відпустку».

Аеропорт Львів

Після того як авіакомпанії розпочнуть виконувати регулярні та чартерні перельоти входити до терміналу зможуть лише пасажири і співробітники. Всі вони повинні будуть носити маски, – сказала Тетяна Романовська. – Також на вході перевірятимемо температуру у всіх відвідувачів. Для того, щоб пасажири дотримувалися соціальної дистанції, нанесемо на підлогу відповідні позначки. Крім того, заблокуємо кожне друге крісло в залі очікування. На стійках реєстрації і перед посадкою будуть встановлені спеціальні пластикові бар’єри, щоб зменшити ризик передачі вірусу. Співробітники на реєстрації і на гейтах, крім масок, будуть носити також спеціальні щитки для обличчя.

Аеропорт Львів

Нагадаємо, нещодавно Міжнародна асоціація повітряного транспорту ІАТА розробила загальні рекомендації для урядів, аеропортів та авіакомпаній, які допоможуть їм зменшити ризики розповсюдження Covid-19. Серед іншого, там пропонується обмежити вхід до терміналів аеропортів, здійснювати перевірку температури, додержуватися фізичного дистанціювання, носити маски тощо.

Раніше повідомляли про те як готуються літаки до перельотів і самі авіакомпанії. Наприклад, Ryanair і Wizz Air.

Фото Тетяни Романовської та з Facebook міжнародного аеропорту «Львів»

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей