Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Львівський аеропорт відновить роботу старого терміналу

  • 22.06.2019 10:49
  • Dmytro
Старий термінал «Львову»

Аеропорт Львову планує за декілька днів знову відчинити перед пасажирами регулярних та чартерних рейсів будівлю старого терміналу. Потужності нового вже не можуть впоратися у пікові години навантаження.

З 24 червня поточного року обслуговування на приліт рейсів авіакомпанії «Мотор Січ» за маршрутом Київ – Львів буде переведене до старого терміналу аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Як вказується у повідомленні підприємства, вхід з перону буде здійснюватися через двері суміжні з ВІП-залом у лівому крилі будівлі (позначений стрілкою на першому фото).

Але «Мотор Січ» буде не єдиним перевізником, пасажири якого будуть обслуговуватися в старому терміналі. За два-три тижні розпочнеться переведення сюди чартерних рейсів. Зараз старий термінал використовується для обслуговування спеціальних та ВІП-рейсів. Водночас він переобладнується для роботи з внутрішніми перевезеннями.

У «Львові» зазначають, що рішення щодо використання приміщення старого терміналу було прийнято у зв’язку з перевантаженням зони прибуття нового терміналу у період пікового пасажиропотоку, який у літній сезон є фактично кожного дня з 11 до 17 години.

На даний момент у новому терміналі «А» є лише дві стрічки для видачі багажу: по одній для міжнародних та внутрішніх рейсів. Таким чином, перемістивши частину пасажиропотоку у старий термінал, в аеропорті мають надію використати обидві з них для обслуговування міжнародного сполучення.

Окрім цього, вже розпочато роботу над запуском в терміналі А ще однієї багажної стрічки та збільшення довжини двох існуючих. Зараз розробки перебувають на стадії проектування та формування технічних завдань, повідомляють в аеропорту.

Нагадаємо, що, як повідомляв портал «У відпустку», навесні цього року аеропорт «Бориспіль» відновив роботу терміналу F, який був зачинений декілька років тому.

Фото з Facebook аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей