Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Аеропорт Львова відновив роботу! Перший рейс виконав лоукостер Wizz Air

  • 19.06.2020 14:58
  • Dmytro
Львів

Чи не кожного дня надходять приємні новини щодо відновлення авіасполучення. Нарешті повертається до роботи найбільший аеропорт Західної України.

Аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького відновив свою роботу. Таким чином більшість основних летовищ України повернулися до обслуговування рейсів.

«Львів» відновив роботу завдяки лоукостеру Wizz Air. Саме він сьогодні виконав звідти перший рейс після скасування заборони на авіасполучення. Переліт був здійснений до Берліна. Згодом був прийнятий та відправлений літак з Дортмунда. Про це свідчить онлайн-табло на сайті аеропорту.

20 червня зі Львова Wizz Air планує виконати рейси до Лондона і Франкфурта, а перевізник Windrose – до Києва.

«Львов» досить активно готувався до відновлення регулярних рейсів. На вході до терміналу буде перевірятися температура. Для того, щоб пасажири дотримувалися соціальної дистанції, на підлогу нанесені відповідні позначки, заблоковані кожне друге крісло в залі очікування тощо.

Фото зі сторінки аеропорту в Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей