Авіакомпанія Aigle Azur припиняє польоти. Взимку на лінії Київ-Париж залишаться лише українські перевізники

  • 06.09.2019 00:05
  • Dmytro
Літак Aigle Azur

На маршрутах між Україною та Францією стане менше конкуренції. Вже приблизно за добу призупинить виконання польотів перевізник Aigle Azur.

З 7 вересня 2019 року французька авіакомпанія Aigle Azur призупиняє виконання рейсів. Про це йдеться у повідомленні перевізника на його сайті. Це рішення обґрунтовується великими економічними труднощами, з якими зіткнулася авіакомпанія.

Фінансове становище компанії та операційні труднощі ним спричинені унеможливлюють забезпечення виконання авіарейсів після вечора 6 вересня, – вказується у повідомленні.

Щоправда, рейси Aigle Azur з Парижа до Києва та у зворотній бік скасовані вже і на 6 вересня. Про це вказується на онлайн-табло аеропорту «Бориспіль».

Нещодавно, за повідомленням Aviator, Aigle Azur вирішила подати заяву про банкрутство. Після недавньої суперечки між акціонерами виникла недовіра. В той же час авіакомпанія зіткнулася з фінансовими труднощами. Щоправда, поки що це не заважало перевізнику виконувати рейси.

Нагадаємо, що Aigle Azur розпочала літати між Парижем та Києвом лише навесні цього року. Таким чином, якщо до початку зимової навігації в авіації, яка стартує наприкінці жовтня, перевізник не відновить рейси між столицями України та Франції, то на лінії залишаться лише українські авіакомпанії – «Міжнародні авіалінії України» та SkyUp. Раніше на зимовий період з кінця жовтня вирішила призупинити рейси між Парижем та Києвом Air France (рейси будуть відновлені в кінці березня 2020 року).

Фото з Facebook Aigle Azur

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей