Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Нова авіакомпанія Air Ocean Airlines вже виконує рейси між містами України! Квитки з багажем в продажу

  • 23.11.2021 15:49
  • Eugene
Air Ocean Airline

Українська авіакомпанія Air Ocean Airlines розпочала свою польотну програму між кількома містами України. Квитки вже можна забронювати на сайті авіакомпанії за ціною від 791 в одну сторону.

З 21 листопада нова авіакомпанія України – Air Ocean Airlines відкрила пряме авіасполучення між українськими містами. На даний момент маршрутна мапа авіакомпанії складається з таких напрямків:

  • Запоріжжя – Київ (аеропорт Жуляни) – Запоріжжя
  • Київ (аеропорт Жуляни) – Львів – Київ (аеропорт Жуляни)
  • Чернівці – Київ (аеропорт Жуляни) – Чернівці
  • Львів – Харків – Львів 
  • Львів – Дніпро – Львів 

Згодом Air Ocean Airlines планує відкрити міжнародні рейси з Києва до Аммана і з Чернівців до Стамбула. Забронювати авіаквитки і дізнатися про розклад рейсів можна сайті перевізника. До мінімальної вартості квитка входить одне місце багажу до 23 кг і одне місце ручної поклажі до 7 кг.

Фото зі сторінки авіакомпанії airocean.com.ua

Знижки на квитки та акційні тури швидко зникають. Щоб не проґавити найкращі пропозиції дешевих подорожей, обов’язково підпишіться на миттєві повідомлення з нашого Телеграм-каналу >>

Авіаквитки

Приклад бронювання авіаквитків на сайті перевізника

Харків – Львів – Харків >>

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей