Ефект короновіруса: Авіакомпанія виконала найдовший пасажирський рейс в світі

  • 17.03.2020 16:19
  • Dmytro
Air Tahiti Nui

У зв’язку з різноманітними обмеженнями, які накладають багато країн світу на авіаційне сполучення, деяким авіакомпаніям доводиться йти на досить нестандартні рішення. Через те, що США заборонили в’їзд європейським туристам, один з екзотичних перевізників Тихого океану виконав найдовший рейс в світі.

Французька полінезійська авіакомпанія Air Tahiti Nui зазвичай виконує рейс між Папеете (столиця Французької Полінезії на острові Таїті) і Парижем з зупинкою в Лос-Анджелесі. Але оскільки літаком подорожували французькі туристи, яким зараз заборонено відвідувати США, 15 березня перевізник вирішив не робити посадку в Каліфорнії, повідомляє Simple Flying.

В результаті Air Tahiti Nui виконала рейс протяжністю 15715 км, тим самим побивши декілька рекордів. По-перше, це став новий найдовший в світі регулярний рейс. Раніше це звання було у маршруту Сінгапур-Ньюарк протяжністю 15345 км.

По-друге, оскільки цей рейс виконувався між Французькою Полінезією і Францією, то технічно це виявився найдовший внутрішній рейс. Політ, за даними FlightRadar24, зайняв 15 годин і 45 хвилин.

FlightRadar24

Air Tahiti Nui виконала рейс на Boeing 787-9 Dreamliner, який був отриманий авіакомпанією 10 серпня 2019 року.

Заявлена дальність польотів цього літака становить всього 14 800 км. Це майже на 1000 км менше необхідної відстані для маршруту Папеете-Париж. Для виконання рейсу Сінгапур-Ньюарк авіакомпанія Singapore Airlines використовує спеціально модифікований надвеликий літак Airbus A350.

В Air Tahiti Nui не було часу на те, щоб змінити свій Dreamliner для польоту або збільшити запас палива. Проте, цілком ймовірно, що рейс вдалося виконати через низьке завантаження. Яке викликане поточним невеликим попитом на подорожі.

Разом з тим Air Tahiti Nui не планує в подальшому виконувати настільки довгі польоти без проміжних посадок. Перевізник буде їх робити для дозаправки в Ванкувері і Гваделупі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей