AirAsia звітує про рекордні продажі після відновлення рейсів

  • 28.06.2020 15:06
  • Dmytro
Літак AirAsia

Мандрівники в Азії активно повертаються до своєї улюбленої справи – подорожувати. Найбільш відомий азійський лоукостер AirAsia звітує про рекордні продажі після того, як він відновив регулярні рейси. Сподіваємося, що незабаром такі самі новини надходитимуть від європейських авіакомпаній.

23 червня лоукостер AirAsia зареєстрував рекорд продажів після відновлення регулярних рейсів. Рекордні 41 тисяча квитків, проданих за один день перевізниками AirAsia Group, свідчать про сильне зростання попиту на перельоти, вважають в авіакомпанії.

Коефіцієнт навантаження авіаліній групи в середньому становив приблизно 50%. При цьому в AirAsia Malaysia він взагалі досяг 70%. Це найкращий результат після відновлення регулярних рейсів.

Крім того, на сайті AirAsia спостерігається зростання трафіку на 170%.

Ми натхненні цією позитивною тенденцією і передбачаємо, що вона продовжиться в найближчі тижні, – сказав керівник AirAsia Group Тан Шрі Тоні Фернандес. – …Ми прагнемо збільшити частоту перельотів до приблизно 50% наших операцій до Covid-19. Сподіваємось відновити всі внутрішні маршрути в найближчі тижні і місяці, щоб задовольнити зростаючий попит. Наразі ми здійснюємо 152 щоденні рейси по всьому регіону.

Серед найпопулярніших маршрутів були напрямки з Кота Кінабалу і Кучінга до Куала-Лумпура в Малайзії, з Бангкока до Чіангмая і Хат Яю в Таїланді, з Маніли до Пуерто Прінцеса і Давао на Філіппінах, з Делі до Шрінагара і з Банґалора до Хайдерабада в Індії, з Джакарти до Денпасара і Медана в Індонезії.

Фото AirAsia

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей