Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Найбільшій азійський лоукостер відновлює внутрішні рейси в кількох країнах

  • 20.04.2020 09:37
  • Dmytro
AirAsia

Схоже, що темний період авіації на теренах азійських країн добігає кінця. Одна за одною відомі авіакомпанії оголошують плани можливого відновлення рейсів. Відбуватиметься це поступово, проте чекаємо, що з часом їх активність повернеться до колишніх показників.

Найбільш відомий азійський лоукостер AirAsia оголосив, що планує з кінця квітня відновити свої регулярні внутрішні рейси в кількох країнах Азії. Про це вказується в повідомленні перевізника.

Спочатку, 29 квітня, внутрішні рейси стартують в Малайзії. Потім вони відновляться в Таїланді, на Філіппінах (1 травня), в Індії (4 травня) та Індонезії (7 травня).

Проте є невелике уточнення. В Таїланді, Індії і на Філіппінах рейси стартують за умови схвалення місцевих влад.

Декілька тижнів тому у зв’язку з пандемією Covid-19 та обмеженнями на перельоти AirAsia була змушена залишити на землі більшу частину своїх літаків.

Літак AirAsia

Спочатку головні

Поновлення послуг спочатку буде здійснюватися на ключових внутрішніх маршрутах. Квитки вже можна забронювати на сайті перевізника або в його додатку. Поступово кількість внутрішніх рейсів буде збільшуватися.

Як тільки ситуація покращиться, а уряди відмовляться від закриття кордонів і обмежень на поїздки, AirAsia буде відновлювати і міжнародні перельоти.

Ми дуже раді можливості знову літати і обслуговувати наших клієнтів. Сподіваємося відновити всі рейси якомога швидше. У зв’язку з пандемією Covid-19 ми зробили ретельний аналіз процедур обслуговування пасажирів як на землі, так і на борту. Ми тісно співпрацюємо з адміністраціями аеропортів, щоб забезпечити дотримання всіх відповідних запобіжних заходів для досягнення безпечної, приємної і комфортної подорожі для всіх, – заявив президент AirAsia Group Бо Лінгам.

AirAsia рекомендує пасажирам дотримуватися загальноприйнятих заходів обережності, включаючи наявність маски, соціального дистанціювання і високого рівня особистої гігієни. Літаки, оснащені стандартними для лікарень високоефективними фільтрами (HEPA), також будуть проходити ретельну дезінфекцію після кожного перельоту.

Авіакомпанія також повідомляє, що більш детальна інформація про додаткові маршрути і розклад рейсів буде оголошена в найближчі тижні за умови схвалення владою окремих країн.

Фото AirAsia

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей