Лоукостер AirAsia дозволив безкоштовно переносити дати рейсів протягом 180 днів

  • 19.03.2020 16:27
  • Dmytro
Літак AirAsia

Мабуть, зараз важко знайти якусь велику авіакомпанію, яка б не лібералізувала умови повернення коштів чи перебронювання квитків. На жаль, обмеження на мандрівки зачепили більшість туристів. Тому щоб не втратити лояльність клієнтів та сплачені гроші перевізники йдуть назустріч пасажирам, які змушені скасовувати подорожі.

Найвідоміший азійський лоукостер AirAsia запровадив лояльні умови внесення змін до заброньованих квитків. Про це йдеться в листі президента авіакомпанії Бо Лінгама до клієнтів.

Ми розуміємо терміновість запитів клієнтів, які стосуються поточної ситуації в плані охорони здоров’я та будь-яких змін щодо їх планів поїздок. AirAsia зробила пріоритетом мінімізацію впливу цих обставин на наших гостей і вирішення їхніх проблем, – вказується в повідомленні.

Пасажири, на плани яких вплинули обмеження на авіаподорожі, запроваджені у зв’язку з пандемією Covid-19, зможуть перенести свій рейс на іншу дату протягом 180 днів з моменту бронювання поїздки (без оплати збору за зміну рейсу).

Крім того, перевізник запропонував ще один варіант – пасажири можуть скасувати бронювання, а сплачені кошти будуть зараховані на кредитні рахунки пасажирів. Ними можна буде скористатися під час купівлі квитків протягом 365 днів (за звичайними умовами ці кошти можна використати тільки впродовж 90 днів).

Більш детально про умови змін до заброньованих квитків чи їх скасування можна дізнатися на спеціальній сторінці Covid-19 Guide на сайті лоукостера. Крім того, авіакомпанія підготувала перелік країн з їх обмеженнями на польоти, які можуть вплинути на подорожі з AirAsia.

Фото AirAsia

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей