Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Airbnb запустив україномовну версію сайта

  • 17.11.2019 16:10
  • Dmytro
Ресурс Airbnb

Користуватися іноземними інтеренет-порталами завжди зручніше, використовуючи рідну мову. Приємно, що сервіс бронювання житла Airbnb нарешті подбав про мандрівників з України, додавши до багатьох доступних на сайті мов також українську.

Онлайн-система для бронювання Airbnb запустила україномовну версію свого сайту. Взагалі за допомогою цього ресурсу можна орендувати квартиру чи будинок, використовуючи при бронюванні 62 мови. Половина з них були додані Airbnb нещодавно разом з українською.

Збільшуючи кількість мов, ми сподіваємося, що ще більше людей відчуватимуть, що їх чекають у гості, поважають і цінують, незалежно від місця проживання, мови, якою вони спілкуються або культурної спадщини. Перегляньте усі 62 мови – від албанської до зулу – й оберіть свою бажану мову, йдеться у повідомленні онлайн-ресурсу.

Таким чином, Airbnb продовжує політику удосконалення послуг, які він пропонує. Нещодавно ми повідомляли, що протягом наступного року працівники цього ресурсу переглянуть кожен з 7 мільйонів об’єктів для бронювання, які наявні на сторінках порталу. Буде перевірена чистота, обладнання, основна інформація і, перш за все, відповідність розміщених на сайті фотографій фактичному стану помешкання. Крім того, з 15 грудня Airbnb запроваджує Airbnb Guest Guarantee, за допомогою якої мандрівники зможуть розраховувати на безкоштовне переселення в разі, якщо вони натраплять на шахраїв.

Зі свого боку, ми радимо вам при плануванні своїх подорожей використовувати не один ресурс для пошуку житла. Нещодавно ми описували портали, які порівнюють ціни на одні і ті ж готелі на різних сайтах бронювання. Радимо вам його прочитати.

Але якщо ще не користувалися Airbnb? Зареєструйтеся за цим посиланням і отримайте до €50 на свою першу подорож.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей