Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Airbnb запроваджує заборону на вечірки в орендованому житлі

  • 23.08.2020 22:01
  • Dmytro
Airbnb

Світова туристична індустрія запроваджує нові правила для зменшення ризиків розповсюдження Covid-19. До досить цікавого кроку вдався відомий онлайн-ресурс, за допомогою якого можна бронювати житло. Сподіваємося, що вже незабаром ми зможемо мандрувати до багатьох зарубіжних країн.

Онлайн-ресурс Airbnb вирішив на глобальному рівні заборонити проведення вечірок та інших подібних заходів в приміщеннях, які можна забронювати за його допомогою. Крім того, буде неможливе розміщення більше 16 чоловік в орендованому житлі.

Ця заборона поширюється на всі майбутні бронювання на Airbnb. Вона буде діяти безстроково до подальшої можливої зміни. Про це вказується в повідомленні Airbnb.

Фактично, вже зараз господарі 73% житла на цьому ресурсі в усьому світі забороняють проведення вечірок. Історично онлайн-ресурс дозволяв невеликі заходи, наприклад, дитячі дні народження.

На жаль, в деяких країнах через різноманітні обмеження роботи барів та інших подібних закладів користувачі Airbnb почали переносити їх в орендоване на цьому ресурсі житло.

Ми вважаємо таку поведінку неймовірно безвідповідальною – ми не хочемо такого роду бізнес, відзначають в онлайн-ресурсі.

Тому Airbnb вирішив за необхідне ввести глобальну заборону на вечірки. Там вважають, що це відповідає найкращим інтересам громадського здоров’я.

Якщо ви ще не користувалися Airbnb, зареєструйтеся за цим посиланням і отримайте до €50 на свою першу подорож.

Фото Airbnb

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей