Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Airbnb змінює правила для господарів: більш ретельне прибирання або інтервал між заселеннями в три доби

  • 04.05.2020 14:10
  • Dmytro
Airbnb

У зв’язку з пандемією нового коронавіруса авіакомпанії та готелі усього світу запроваджують нові більш жорсткі правила прибирання. З травня до них приєднається ресурс Airbnb.

Чистота житла зараз важлива як ніколи. Тому в травні онлайн-ресурс Airbnb запроваджує програму «Спеціальне прибирання». Її мета – допомогти господарям ретельніше готувати житло до прибуття гостей під час пандемії Covid-19 та в подальшому майбутньому.

Airbnb розробив нові правила прибирання за підтримки колишнього головного хірурга США – доктора Вівека Мурті і компаній, які брали участь в розробці гігієнічних стандартів в медицині та індустрії гостинності. Протокол створюється також на основі рекомендацій Центрів з контролю та профілактики захворювань у США (CDC). Про це вказується в повідомленнях Airbnb.

Господарі, які забажають запровадити новий протокол, отримають покрокові рекомендації з прибирання. Вони будуть включати конкретну інформацію щодо профілактики Covid-19, використання засобів індивідуального захисту, таких як маски і рукавички, а також дезінфікуючих засобів, які схвалені регулюючими органами.

CDC також рекомендує 24-годинний період очікування перед входом до житла. Це потрібно в якості запобіжного заходу, щоб усунути можливість контактування з частинкам, які можуть залишатися в повітрі протягом декількох годин.

Airbnb

Якщо в житлі буде виконуватися спеціальне прибирання, гості побачать це в оголошенні. Там з’явиться спеціальна позначка. Таким чином гості побачать, що в житлі проводиться прибирання та дезінфекція за більш жорсткими вимогами.

Протокол дозволить встановити єдині чіткі вимоги для співтовариства Airbnb і забезпечити спокій мандрівникам.

Airbnb

Спершу, на початку травня, вони будуть застосовані для господарів житла в США, а пізніше для інших країн. Деякі інструкції і рекомендації будуть адаптовані до кожної частини світу. На це потрібен час, проте в Airbnb сподіваються, що протоколи для більшості регіонів набудуть чинності в найближчі тижні.

Втім, не кожен господар зможе дотримуватися нового протоколу. Наприклад, через відсутність необхідних засобів для чищення. Щоб гостям було спокійніше, в Airbnb в межах програми «Спеціальне прибирання» запропонували альтернативу: перерву між бронюваннями. Якщо господарі житла активують цю функцію, система буде автоматично розподіляти кожне заселення 72-годинними інтервалами.

Airbnb

На жаль, нові позначки не будуть доступні для оренди окремих кімнат. В межах програми «Спеціальне прибирання» передбачені правила фізичного дистанціювання. Оскільки їх складно дотримуватися при оренді спільного житла, подібні оголошення не зможуть отримати позначку про дотримання протоколу. Функція «Вікно між замовленнями» на них теж не поширюється. Проте господарі окремих кімнат отримають доступ до протоколу і зможуть застосовувати ці рекомендації для прибирання.

Якщо ще не користувалися Airbnb, зареєструйтеся за цим посиланням і отримайте до €50 на свою першу подорож.

Фото Airbnb

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей