Травень! Тур на Іонічне море до Албанії з Києва на 7 днів у готелі 4* за €295

  • 12.03.2021 10:22
  • Eugene
Албанія Саранда

Якщо ви досі не вирішили куди поїхати у відпустку на початку травня, то оберіть популярний албанський курорт на Іонічному морі. Пакетний тур з Києва на 7 ночей у готелі 4* на березі моря від €295 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує тур до Албанії на курорт Ксаміль з проживанням у готелі 4* Aler Bianco, який розташований за кілька кроків від моря. До послуг гостей пропонують сучасні номери і такі сервіси:

Період подорожі:
9-16 травня, 2021

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей