Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Без маски на борт цієї італійської авіакомпанії вже не зайдете

  • 16.03.2020 10:01
  • Dmytro
Alitalia

По всьому світу авіакомпанії намагаються якомога ретельніше забезпечити безпеку пасажирів під час розповсюдження нового коронавірусу. Найбільш жорсткий крок зробила Alitalia – відтепер, за деякими винятками, вона не буде допускати на борт літака пасажирів без медичних масок.

Найбільша італійська авіакомпанія Alitalia запровадила нове жорстке правило, яке має стримати розповсюдження коронавірусу. Відтепер пасажири перевізника зобов’язані носити на борту літака захисні маски. Про це вказується в повідомленні перевізника.

Пасажири Alitalia повинні мати з собою власну захисну маску, яку треба буде одягнути на борту літака. Цей захід запроваджений з метою підтримки безпеки мандрівників і співробітників.

Alitalia

Винятком із цього правила можуть бути ситуації, коли між пасажирами буде дотримуватися відстань 1 метр і більше.

Alitalia може відмовити в посадці пасажирам, які не мають власної маски. Крім того, авіакомпанія рекомендує мандрівникам носити її також під час перебування в аеропортах і під час посадки та висадки з літака.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей