Амстердам заборонить оренду житла в центральних районах

  • 29.06.2020 20:33
  • Dmytro
Амстердам

В деяких туристичних місцях Європи туристів не чекають і після поточного спаду попиту на мандрівки. Незабаром в Амстердамі буде запроваджено обмеження на оренду житла в центральних районах. Проте це не завадить туристам, які мріють відвідати столицю Нідерландів, здійснити туди подорож.

З 1 липня в деяких центральних районах Амстердама власникам будинків буде заборонено здавати їх в оренду подорожуючим. Наприклад, це буде стосуватися таких районів як Burgwallen-Nieuwe Zijde чи Grachtengordel-Zuid. Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті міста.

Таке рішення зумовлене тим, що під впливом туризму погіршилась якість життя місцевих жителів. На відповідному громадському опитуванні його підтримали 75% жителів кварталів, де буде заборонена оренда. Це рішення може бути переглянуте за два роки.

В іншій частині міста оренда буде дозволена тільки після отримання відповідного дозволу, як можна зрозуміти з повідомлення, від місцевої влади. Якщо господарі будуть здавати будинки без цього дозволу, на них може бути накладений штраф приблизно в €21 тис.

За останні роки в Амстердамі значно збільшилася кількість пропозицій оренди. Наприклад, 1 з 15 будинків здаються в оренду онлайн. Пропозиція на різних ресурсах збільшилася в п’ять разів до 25 тисяч рекламних об’яв на місяць.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей