Амстердам заборонить екскурсії до кварталів червоних ліхтарів. Під загрозою і кофішопи

  • 20.02.2020 19:48
  • Dmytro
Амстердам

Під час подорожей практично кожному з нас заважають натовпи туристів. Неможливо добре розглянути історичні місця, ані зробити якісні фотографії. Вже певний час деякі найбільш популярні міста запроваджують правила, метою яких є обмеження туристів. Наприклад, чергову заборону прийняла влада Амстердама – в місті заборонили екскурсії кварталами червоних ліхтарів та розмірковують над обмеженням продажу канабісу іноземним туристам.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

З 1 квітня Амстердам заборонить проводити групові екскурсії з гідами головним кварталом червоних ліхтарів De Wallen. Крім того, це правило буде розповсюджене і на інші подібні райони, наприклад, Spuistraat і Ruysdaelkade. Про це йдеться у повідомленні міської влади Амстердама. Втім туристи, які подорожують самостійно, зможуть і надалі блукати цими місцями.

Таким чином муніципальна влада хоче стримати переповненість районів червоних ліхтарів, повідомляє Newsweek. Це заважає їх мешканцям та секс-працівникам.

Як повідомляється, міська влада планує побудувати окремий «еротичний центр» або «готель для проституції». Цей комплекс буде мати великий скляний дах, через який можна буде вночі спостерігати за зірками.

Амстердам

В інших районах Амстердама екскурсії будуть, як і раніше, дозволені, але запроваджуються більш жорсткі правила для них. Максимальний розмір екскурсійної групи зменшується до 15 осіб (раніше 20). Крім того, екскурсії зможуть відбуватися лише з 08-00 до 22-00. Не можна буде зупинятися в жвавих місцях або на автодорогах, наприклад, на вузькому мосту або перед входами до будинків, магазинів, барів і ресторанів.

Раніше міська влада вже запроваджувала обмеження. Наприклад, зараз заборонено вживання наркотиків або алкоголю під час екскурсій. Крім того, не дозволяються вигуки.

На гідів, які будуть пропонувати незаконні тури або порушуватимуть правила, може бути накладено штраф у розмірі €190, а на компанії, де вони працюють – €2500-7500.

Незважаючи на попередні заходи, мешканці, підприємці та секс-працівники все ще відчувають незручності з боку екскурсійних груп. Місто сподівається, що останні заходи «покращать якість життя в центрі міста та зменшать незручності для мешканців», які продовжують «відчувати багато неприємностей з боку екскурсійних груп у центрі Амстердама».

Також в місті розглядається можливість запровадження заборони на відвідування туристами знаменитих кофішопів – кафе, де продається канабіс. Місцеві органи влади сподіваються, що все це загалом може допомогти вирішити зростаючу проблему «надмірного туризму». Згідно з останніми даними туристичної організації міста, Амстердам приймає щороку приблизно 17,4 млн відвідувачів.

Амстердам

Нове опитування приблизно 1161 туристів у віці від 18 до 35 років, проведене міською владою, показало, що наявність кофішопів – це великий стимул для цих туристів. Орієнтовно дві третини з них відвідують місто для вживання марихуани.

Дослідження також показало, що приблизно третина опитаних відвідуватимуть Амстердам рідше, якщо їм заборонять відвідувати ці кафе. А 11% з них заявили, що взагалі більше не приїдуть до міста.

Втім наразі не існує доопрацьованих планів щодо заборони іноземним туристам відвідувати кофішопи.

Для того, щоб перейти до наступних кроків, знадобиться певний час, і немає реальної чіткої більшості [в міській раді] для [відповідних] рішень, повідомив прес-секретар міського голови Себастьян Мейєр.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей