Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Листопад! Екзотичні Андаманські острови і Делі! Авіаквитки зі Львова за €555

  • 18.04.2020 12:00
  • Eugene
Індія Андаманські острови

Для тих, хто шукає оригінальних напрямків для подорожі, ми пропонуємо запланувати відпочинок на дивовижних Андаманських островах, а дорогою побуваєте в Делі. За всі авіаквитки зі Львова лише €555 в обидва боки.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Андаманські острови належать Індії, тому для подорожі громадянам України потрібна лише віза цієї країни. Природа і пляжі островів вас точно вразять і залишаться у вашому серці назавжди. Низька відвідуваність туристами зберегла Андаманам майже первозданний вигляд, а місцева влада дуже ретельно береже кожен куточок своєї території. На зворотньому шляху ми пропонуємо зупинитися на кілька днів в Делі. В столиці Індії можна відчути справжній колорит і шалений ритм життя індійців, також в місті багато релігійних та історични пам’яток колоніальних і більш стародавніх часів.

Маршрут подорожі:
Львів – Делі – Порт-Блер 05-06 листопада
Порт-Блер – Делі 16 листопада
Делі – Львів 19 листопада
*доступно багато дат в листопаді, але ціна може незначно відрізнятися від зазначеної

Багаж на час подорожі:
зареєстрований багаж

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Готель €38

В якості прикладу ми підібрали чудовий готель Eco Villa Palm Beach Resort

Eco Villa Palm Beach Resort

В Делі готель Hotel Silver Stone

Hotel Silver Stone

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей