Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Одна з європейських країн хоче заборонити квитки дешевші за €40

  • 09.06.2020 15:03
  • Dmytro
Аеропорт

Європейські політики знову повертаються до питання встановлення мінімальних цін на квитки. Схоже, бажаючи допомогти окремим авіакомпаніям, вони забувають про потреби туристів.

Влада Австрії хоче встановити мінімальну ціну на авіаквитки на рівні €40. Таким чином тут хочуть перемогти демпінг серед авіакомпаній. Як повідомляє AFP, про це в понеділок заявив віце-канцлер Австрії Вернер Коглер.

За словами міністра охорони навколишнього середовища Леоноре Ґевесслер, це потрібно для того, щоб більше не було можливості пропонувати квитки, які будуть дешевшими за фактичні витрати.

Крім того, за задумом влади, пасажири повинні будуть платити податок у розмірі €30 за перельоти на відстань, меншу 350 км, інформує Deutsche Welle. Також уряд Австрії розмірковує над тим, щоб взагалі заборонити рейси тривалістю до 3 годин. Проте це правило буде діяти, в разі якщо на маршруті є більш швидка альтернатива у вигляді залізничного сполучення.

Крім того, Австрія планує організувати для авіакомпанії Austrian Airlines рятувальний пакет допомоги в розмірі €600 млн. €150 мільйонів з них надійдуть безпосередньо від материнської компанії Lufthansa. У свою чергу Австрія надасть гарантований державою банківський кредит в розмірі €300 млн і прямий грант в розмірі €150 млн.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей