Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В хід пішли нестандартні ідеї: Авіакомпанія МАУ планує запустити перший автобусний рейс

  • 06.06.2019 15:38
  • Dmytro
Літак МАУ

Несподівана новина від найбільшої української авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». За декілька тижнів перевізник має намір запустити перший автобусний рейс.

МАУ веде перемовини з автобусними перевізниками з приводу відкриття автобусного рейсу з аеропорту Вінниці до «Бориспіля». Як повідомили порталу «У відпустку» в прес-службі авіакомпанії, МАУ планує попередньо запустити такі автобусні рейси з 15 липня. З Вінниці автобус буде вирушати о 3-00, а з «Борисполя» – о 20-25. Час руху – 4 години. «Для нас це перший досвід в мультимодальних перевезеннях», – додають в МАУ.

Автобусний рейс з Вінниці

Однак окремо купити квиток на автобусний рейс буде неможливо. Він буде слугувати тільки частиною єдиного квитка, наприклад, Вінниця-Нью-Йорк з пересадкою на літак у «Борисполі». Забронювати подібні квитки можна буде, як і зараз на решту рейсів перевізника, в касах МАУ, на веб-сайті МАУ або в агентствах з продажу, або за допомогою порталу «У відпустку».

Нагадаємо, що як раніше писав портал «У відпустку», МАУ призупинила виконання авіарейсів за маршрутом Київ-Вінниця з 15 травня. Поки що перевізник не планує їх відновлювати.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей