Авіакомпанії подають до суду на уряд Великої Британії за вимогу 14-денної обсервації

  • 12.06.2020 16:18
  • Dmytro
Літаки Ryanair

Велика Британія може пережити цікавий прецедент. Авіакомпанії, які страждають від карантинних обмежень, вирішили подати до суду на уряд. Перевізники вимагають скасувати карантин або навести наукові докази його необхідності. Якщо їм вдасться виграти судовий процес, цим прикладом можуть скористатися авіалінії з інших країн.

Авіакомпанії British Airways, easyJet і Ryanair ініціювали судовий процес проти британського уряду, який запровадив з 8 червня 14-денний карантин для відвідувачів Великої Британії. Як повідомляє Reuters, перевізники вважають цю ініціативу надмірно суворою.

Всі три авіакомпанії сподівалися відновити регулярні рейси. Під час спалаху Covid-19 їм довелося практично повністю припинити перельоти. Але запровадження карантину стримує бронювання квитків. Це серйозно контрастує з ситуацією в інших європейських країнах, які починають відкривати свої кордони.

Авіакомпанії подали скаргу до Високого суду з проханням якомога швидше провести судове засідання. Адвокати заявили, що уряд повинен буде продемонструвати наукові докази, які лежать в основі запровадження карантину.

Раніше в червні головний вчений Великої Британії заявив, що карантин найкраще підходить для обмеження поїздок з країн з високим рівнем зараження. Авіакомпанії заявили, що немає ніяких наукових доказів щодо необхідності карантину. Крім того, з галуззю не проводилися консультації щодо цієї ініціативи.

Авіалінії хочуть, щоб уряд повернувся до колишньої норми – необхідності дотримуватися карантину тільки пасажирам, які прибувають з високоризикових країн.

Перевізники також не згодні з іншою пропозицією урядовців. Вони запропоновували запровадити «повітряні мости» з країнами з низьким рівнем зараження Covid-19. Британський уряд запропонував їх як потенційну альтернативу карантину. Фактично, авіакомпанії заявили, що їх не переконали в ефективності такої ініціативи.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей