Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Супер ціна! Авіаквитки Emirates до Таїланду з Києва лише від €335

  • 05.01.2021 14:12
  • Eugene
Таїланд Бангкок храм

Чудова авіакомпанія Emirates у партнерстві з flydubai продає авіаквитки до столиці Таїланду за дуже низьку ціну! Подорож в обидва боки з Києва обійдеться вам лише від €335!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Якщо ви ще не були в Таїланді або хочете повернутися ще раз, чи просто використовуєте Бангкок як відправну точку для подорожі країнами Азії – на будь-який випадок дешеві авіаквитки стануть у пригоді.

На момент публікації цієї статті всі без винятку особи, які планують прибути до Таїланду, повинні попередньо отримати Сертифікат на в’їзд (Certificate of Entry) та після прибуття пройти за власний рахунок 15-денний карантин в одному з визначених тайським урядом готельних комплексах. Порядок отримання Сертифікату на в’їзд розміщено за посиланням>>

Період подорожі:
лютий – червень, 2021

Приклади дат:
04.02.-16.02., 21.02.-05.03., 10.03.-22.03., 24.03.-05.04., 18.04.-30.04., 06.06.-18.06. та інші дати

Маршрут подорожі:
Київ – Бангкок – Київ

Багаж на час подорожі:
зареєстрований багаж

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Готель €47

Гарний готель 5* The Raweekanlaya Hotel Bangkok в Бангкоку, якщо ви вирішите на кілька днів зупинитися в цьому місті

The Raweekanlaya Hotel Bangkok

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей