Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Подорож до магічного Перу! Авіаквитки з Києва за €496 + бонусом Берлін

  • 31.07.2019 08:32
  • Eugene
перу мачу пікчу лама

Коли хочеться розширювати горизонти свої подорожей, то варто наважитися на поїздку на інший бік планети до Перу! За авіаквитки з Києва до Ліми заплатите лише €496 в обидві сторони, а дорогою ще відвідаєте Берлін!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Перу – це скарбниця пам’яток древніх цивілізацій і прекрасної природи. Легендарне Мачу-Пікчу, давні споруди Тамбомачай та Кенко, археологічний парк Саксайуаман, місце з природними джерелами Тіпон, руїни Пікільякта, храм Коріканча, місто Арекіпа посеред вулканів та й сама Ліма, яка дуже гостинна та традиційно вишукана в колоніальній архітектурі. В якості бонусу до такої захопливої подорожі ви проведете два дні в Берліні.

Період подорожі:
листопад  2019 – лютий 2020

Маршрут подорожі:
Київ – Берлін 19 листопада
Берлін – Ліма 20 листопада
Ліма – Берлін 03-04 грудня
Берлін – Київ 05 грудня

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €31

В Лімі можете розглянути готель La Quinta de Amat

La Quinta de Amat

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей