Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Північна екзотика влітку! Фарерські острови і Копенгаген в одній подорожі з Києва лише €175

  • 15.05.2019 21:14
  • Olena

Пропонуємо вам наприкінці серпня вирушити у подорож до Данії. В одній мандрівці відвідаєте казковий Копенгаген і дивовижні Фарерські острови, а за всі авіаквитки з Києва заплатите лише €175!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Адміністративно Фарерські острови входять до складу Данії, але потрапити до них не так просто. Зазвичай ціни на квитки кусаються, але ми знайшли для вас чудову можливість за розумні гроші побувати у цьому куточку раю на землі. Тут дивовижна природа, яка не поступається Норвегіїї чи Ісландії, розміренне життя, економіка цього регіону дослівно тримається на вівцях і оселедцю, туристичні експерти вважають ці острови найкращими на землі, а рівень життя тут впевнено випереджає європейські (і не тільки) країни. Тут обов’язково треба купити для бабусі моток вовни, щоб вона зв’язала для вас шкарпетки, спробувати мясо кита і побачити на власні очі неймовірні крайобрази Фарерів.

Період подорожі:
серпень – вересень 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Копенгаген – 28 серпня
Копенгаген – Вагар – 30 серпня
Вагар – Копенгаген – 05 вересня
Копенгаген – Київ – 06 вересня

Багаж в подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати додаткову інформацію про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €96

Під час подорожі пропонуємо вам такі варіанти розміщення:

Копенгаген – Cabinn City

Фарерські острови – Faroeguide

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей