Канарські острови! Лансароте та Мадрид в одній подорожі з Києва. Авіаквитки за €129

  • 03.09.2019 15:59
  • Eugene
Іспанія Лансароте

Відвідайте “космічний” Лансароте цієї осені, а дорогою ще побачите Мадрид! За авіаквитки з Києва заплатите лише €129 в обидві сторони!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ми не дарма назвали острів Лансароте “космічним”, адже це одне з місць на Землі, де можна зустріти краєвиди з футуристичних фільмів про інші планети. Вулканічна активність подарувала острову різні барви та віддінки ландшафту і води океану біля берегу. Незважаючи на відносно маленькі розміри острова, на ньому можна налічити 300!! вулканів, які матінка природа поклала спати вже досить давно. Окрім пейзажів, ви побачите на Лансароте парк кактусів, побуваєте у печерах, повеселитесь у зоопарку та великому аквапарку, побайдикуєте на піщаних пляжах і навіть відвідаєте дві старовинні фортеці. На зворотньому шляху ви завітаєте на 2 дні до Мадриду.

Період подорожі: 
листопад, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Мадрид – Лансароте 18 листопада
Лансароте – Мадрид 21 листопада
Мадрид – Київ 23 листопада

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €25

Для прикладу ми підібрали готель на Лансаторе Casa Salinas Playa

готель на Лансароте

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей