Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Нові рейси SkyUp Airlines з регіонів України до Греції. Квитки від €105

  • 24.01.2020 13:02
  • Dmytro

Український авіаперевізник SkyUp оголосив про початок польотів з Києва, Львова, Харкова, Одеси та Запоріжжя на популярні грецькі острови Крит, Корфу і Закінф! Авіаквитки вже у продажу від €105 в одну сторону!

З квітня 2020 року українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкриває нові рейси зі столичного та регіональних аеропортів України до Греції, йдеться у повідомленні перевізника. Ось вони:

  • Київ – Іракліон – польоти будуть виконуватися з 25 квітня до 10 жовтня п’ять разів на тиждень, окрім понеділка і середи. Квитки в продажу від €108 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Київ – Корфу – польоти будуть виконуватися з 30 травня до 26 вересня один раз на тиждень по суботах. Квитки в продажу від €108 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Київ – Закінф – польоти будуть виконуватися з 31 травня до 27 вересня один раз на тиждень по неділях. Квитки в продажу від €108 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Львів – Іракліон – польоти будуть виконуватися з 02 травня до 10 жовтня два рази на тиждень по середах і суботах. Квитки в продажу від €107 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Харків – Іракліон – польоти будуть виконуватися з 02 травня до 10 жовтня два рази на тиждень по середах і суботах. Квитки в продажу від €124 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Одеса – Іракліон – польоти будуть виконуватися з 19 травня до 06 жовтня один раз на тиждень по вівторках. Квитки в продажу від €112 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Запоріжжя – Іракліон – польоти будуть виконуватися з 03 травня до 11 жовтня два рази на тиждень по четвергах і неділях. Квитки в продажу від €105 в одну сторону лише з ручною поклажею.

Нагадаємо, раніше SkyUp Airlines відкрив продаж квитків на італійські рейси з України.

Фото з Facebook SkyUp Airlines

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей