Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Нові рейси SkyUp Airlines з регіонів України до Італії. Квитки від €44

  • 14.01.2020 16:37
  • Dmytro
SkyUp Airlines

Нещодавно ми проінфоормували вас про нові рейси SkyUp Airlines з Києва до Італії, а зараз ми маємо вже докладну інформацію про рейси до італійських міст з регіональних аеропортів. Таким чином перевізник стане найпотужнішим перевізником на цьому напрямку.

В березні-червні 2020 року українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкриває п’ять нових регулярних рейсів з регіональних аеропортів України до Італії, йдеться у повідомленні перевізника. Ось вони:

  • Одеса – Ламеція Терме – польоти будуть виконуватися з 3 червня до 30 вересня один раз на тиждень по середах. Квитки в продажу від €79 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Харків – Ламеція Терме – польоти будуть виконуватися з 1 червня до 28 вересня один раз на тиждень по понеділках. Квитки в продажу від €92 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Львів – Мілан (аеропорт Бергамо) – польоти будуть виконуватися з 30 березня до 23 жовтня два рази на тиждень по понеділках і п’ятницях. Квитки в продажу від €53 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Львів – Неаполь – польоти будуть виконуватися з 30 березня до 23 жовтня два рази на тиждень по понеділках і п’ятницях. Квитки в продажу від €44 в одну сторону лише з ручною поклажею.
  • Львів – Рим – польоти будуть виконуватися з 29 березня до 22 жовтня три рази на тиждень по вівторках, четвергах і неділях. Квитки в продажу від €53 в одну сторону лише з ручною поклажею.

Нагадаємо, раніше SkyUp Airlines відкрив продаж квитків на інші італійські рейси з України:

«Італійська» мапа SkyUp Airlines

Рейси SkyUp Airlines

Фото з Facebook SkyUp Airlines

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей