Австралійців відправили на карантин до п’ятизіркових готелів. Але не всі задоволені

  • 05.04.2020 12:50
  • Dmytro
Swissotel

Багатьом мандрівникам, які нарешті повернулися до своїх країн, не подобається, що їх змушують проходити обов’язковий карантин. Таким чином влада намагається зупинити розповсюдження коронавіруса. Туристи скаржаться, що їх змушують селитися до безкоштовних жахливих номерів. А якщо їм не подобаються умови, то від них вимагають бронювати за власний рахунок кращі готелі. Проте австралійці пішли ще далі. Вони навіть скаржаться на умови проживання під час карантину в… п’ятизіркових готелях.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Віднедавна влада Австралії запровадила нове правило: всі хто прибуває до цієї країни, повинні спершу відбути 14-денний карантин. Вже тисячі людей були відправлені в ізоляцію під конвоєм поліції і військовослужбовців.

Для карантину австралійці можуть скористатися одним з тисяч безкоштовних номерів в місцевих готелях, навіть в п’ятизіркових, повідомляє News.com.au. А Daily Mail Online пише, що їх направляють в тому числі до Novotel, InterContinental і Hilton в Сіднеї і Crown Promenade в Мельбурні. Зазвичай, проживання в цих готелях коштує приблизно від €110 за добу.

Крім того, місцева влада потурбувалася про те, щоб люди на карантині були забезпечені харчуванням. Їм буде доставлятися їжа і напої до дверей номерів. Тому під час карантину непотрібно буде виходити кудись за продуктами. В деяких готелях гості навіть можуть безкоштовно обрати страви на суму приблизно €50 на добу. Проте їм не дозволяється користуватися будь-якими загальними приміщеннями, наприклад, басейнами або тренажерними залами.

Готелі охоронятимуть поліцейські і військовослужбовці, щоб ніхто не порушував правила карантину.

InterContinental Sydney

Однак, як тільки перша хвиля австралійців потрапила на карантин в готелі, вони почали писати пости з обуреннями в соціальних мережах. Одна жінка стверджувала, що з нею поводилися «гірше, ніж з біженцями або ув’язненими», а інша повідомила, що її п’ятизірковий готель був «жалюгідною пекельної дірою».

В одній групі в Facebook для тих, хто був розміщений на карантин в Swissotel, учасники скаржилися на все: від якості безкоштовної їжі до розміру їхніх кімнат і того факту, що вони не могли отримати доступ до Uber Eats.

Hilton Sydney

Справедливості заради треба додати, що в соціальних мережах з’явилося і багато позитивних відгуків від австралійців, які потрапили на карантин в готелі. Вони розпочали викладати фотографії номерів або їжі. А один з гостей навіть подякував платникам податків.

Я знаю, що будуть незадоволені ліжком, подушкою, обігрівачем, вечерею і так далі, – сказав на прес-конференції комісар поліції штату Новий Південний Уельс Мік Фуллер. – Реальність така, що люди в готельному номері і будуть ізольовані протягом 14 днів. Це для їх власного захисту, захисту членів їх сімей і захисту спільноти.

Він повідомив, що всі люди, які знаходяться на карантині, будуть мати доступ до медичного обслуговування і телефонів на випадок, якщо їм буде потрібна допомога.

Ми робимо все можливе, щоб зробити карантин комфортним, визнаючи, що це буде не так добре як вдома, – сказав комісар.

Порушники карантину ризикують отримати штраф у розмірі 11 тис. австралійських доларів (приблизно €6 тис.) і шість місяців в’язниці.

Фото Swissotel, InterContinental Sydney, Hilton

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей