Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Автобусний тур Європою зі Львова за €61! Краків 🚌 Прага 🚌 Дрезден 🚌 Карлові Вари

  • 25.05.2019 18:22
  • Olena
Чехія Прага годинник

Ми знайшли для вас дешевий автобусний тур до Європи! В одній мандрівці зі Львова ви відвідайте Польщу, Німеччину і Чехію, а за пакет переїзди + готелі + харчування заплатите лише €61 за особу!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Королівський Краків, магічна Прага, саксонський Дрезден і мальовничі Карлові Вари… Агрегатор турів Misto.travel пропонує автобусний тур Європою “Приємний вікенд у Празі” на 4 дні лише за €61 за особу. У вартості туру переїзди комфортним автобусом, ночівлі в готелях і харчування згідно з програмою.

Період подорожі:
червень – серпень 2019

Приклади дат виїзду:
09, 14, 16, 19, 22 червня,  06, 11, 13, 20 липня, 03, 17, 18 серпня і багато інших

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей