Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Автобусний міні-тур на лижі зі Львова до Словаччини за €104

  • 05.12.2018 12:07
  • Eugene
Словаччина лижі

Якщо не вистачає часу на довгу відпустку чи подорож, ми пропонуємо скористатись гарною пропозицією з’їздити до Словаччини на чотири дні, покататися на лижах чи сноуборді та подихати свіжим гірським повітрям, а також подивитись кілька красивих історичних місць лише за €104 з особи.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel підготував для вас міні-тур автобусом зі Львова у словацькі Татри, які славляться гарною лижної інфраструктурою та красивою природою. До ціни туру включені екскурсії.

Період подорожі:
7-10 грудня, 2018

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей