Автоподорож Чорногорією! Авіаквитки Turkish Airlines + оренда житла + авто за €288!

  • 12.02.2019 19:16
  • Eugene

Просто з’їздити до моря в Чорногорії – це легко. А якщо, орендувати автомобіль та об’їхати цю прекрасну країну?! За авіаквитки з Києва до Подгориці з багажем, житло у трьох містах та оренду автомобіля заплатите лише €288 на особу в розрахунку на чотирьох людей.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Чорногорія в останні роки стала дуже популярним морським курортом серед українців, але варто заглянути трохи далі морського узбережжя і проїхатися мальовничими дорогами цієї країни. Прилетівши до столиці, міста Подгориця, ви один день можете присвятити огляду міста. В столиці мешкають всього близько 190 тисяч людей, тому місто невелике і багато часу його огляд не займе. Тут є цікавий Зимовий королівський палац, Площа Республіки, Годинникова вежа та міст Тисячоліття.

Доріг в країні не так багато, але вони досить мальовничі. Ваш шляш буде пролягати на північ від Подгориці уздовж ріки Морача. Дорога прокладена в каньоні цієї ріки, тому від видів за вікном ваші пасажири не зможуть відірвати очей. Обов’язково дорогою варто відвідати міст Mala Rijeka, що поряд з містечком Дуга. Він перекинутий через долину однойменної річки та стане гарним об’єктом для селфі-фото. Далі рушайте до ще одного мальовничого мосту – мосту Джурджевича, який розташований в каньоні гірської річки Тара.

Далі вашою зупинкою буде містечко Жабляк. Маленьке гірське поселення розташоване біля Національного парку Дурмітор. Щоб подихати свіжим гірським повітрям, поблукати стежками, помочити ноги в мальовничому озері Црно-Єзеро, зробити багато ефектних фото та послухати співи пташок у вас буде цілих два дні. Рекомендуємо також сходити до печер Шкрк і Крижана. Взагалі Жабляк приймає гостей цілий рік. Взимку тут популярний лижний відпочинок, тому якщо вам сподобається – можете повернутися 😉

І вже час вирушати до моря. Вашим “базовим” містом стане Будва. Воно має дуже вигідне розташування для автоподорожей. Від Будви майже однаково їхати як на північ, так і на південь уздовж узбережжя Чорногорії до кордонів. Ви на власні очі переконаєтеся що ж саме вабить натовпи туристів, що їдуть на узбережжя Чорногорії. Розпочніть огляд місцевості – Боко-Которської затоки. Тут розташовані курортні міста Тіват, Доброта, Котор, Ліпци та інші. Дорога, прокладена уздовж всєї затоки, має дивовижні пейзажі.

Поряд з Котором, яке саме по собі є містом-фортецею з цікавою архітектурою, є гора Ловчен. Підніміться на цю гору та побачите всю затоку, як на долоні.

Звісно треба побувати біля візитних карток узбережжя Чорногорії – острову-фортеці Мамула та острову Светі-Стефан.

Південіше від Будви на шляху до Подгориці не пропустіть чергове мальовниче озеро – Скадарське і місто Вірпазар, в якому навесні проводять свято вина. Можете завершити свою подорож гарними та смачними враженнями, проїхавшись від Вірпазару до містечка Рієка Црноєвіча.

Така Чорногорія не тільки зап’ятається вам на все життя, а ще й залишить іскринку у вашому серці!

Пропонований маршрут подорожі 

Період подорожі:
травень, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Подгориця 02 травня
Подгориця – Жабляк 03 травня
Жабляк – Будва 05 травня
Будва – Подгориця – Київ 11 травня

Розрахунок ціни на чотири особи:
переліт Turkish Airlines – €642
оренда автомобіля на 9 днів – €256
апартаменти в Подгориці 1 ніч – €25
апартаменти в Жабляку 2 ночі – €50
апартаменти у Будві 6 ночей – €180
Разом: €1153 / €288 на особу

Багаж на час подорожі:
зареєстрований багаж

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей