Azur Air Ukraine планує прямі чартерні рейси до Мексики, В’єтнаму і на Мальдіви

  • 26.07.2020 20:15
  • Dmytro
Канкун

Незважаючи на світову економічну кризу і поширення Covid-19, українські туристи можуть сподіватися на початок прямих перельотів з України до нових екзотичних курортів. За декілька місяців одна з вітчизняних авіакомпаній планує відкрити рейси до Мексики, В’єтнаму і на Мальдиви. Час готуватися до зимових відпусток!

Українська авіакомпанія Azur Air Ukraine отримала від Державіаслужби права на виконання чартерних рейсів з Києва за трьома досить екзотичними напрямками – до Канкуна (Мексика), Камраня (В’єтнам) і Малє (Мальдіви). Перевізник зможе здійснювати перельоти з 25 жовтня поточного року до 27 березня 2021 року. Авіакомпанія отримала права виконувати рейси до Канкуна і Малє 2 рази на тиждень, а до Камраня – 3 рази на тиждень. Про це вказується у відповідному наказі Державіаслужби.

На відміну від регулярних рейсів, чартерні, зазвичай, виконуються на замовлення одного чи декількох туристичних операторів. Вони перевозять за цими маршрутами своїх пакетних туристів.

Як відомо, Azur Air Ukraine плідно співпрацює з одним з найбільших українських туроператорів Anex Tour Ukraine. На сайті цієї компанії можна знайти інформацію про те, що вона вже відкрила продажу турів з прямими рейсами літаками Boeing 767-300 Azur Air Ukraine до Мексики (з 24 грудня), В’єтнаму (з 27 грудня) і на Мальдіви (з 26 грудня).

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей