Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Балі розраховує відкритися для іноземних туристів на початку осені

  • 06.07.2020 10:52
  • Dmytro
Балі

Якщо ви точно вирішили не подорожувати цього літа, щоб почекати як буде розвиватися ситуація з Covid-19, радимо розглянути можливість мандрівки на початку осені. Саме на цей час місцева влада Балі планує його відкриття для мандрівників з-за кордону.

Цього місяця надзвичайно популярний Балі розпочне поступове відкриття для туристів. Спочатку острів чекає на внутрішніх мандрівників. А ось закордонних тут побачать трохи пізніше. Як повідомляє Reuters, місцева влада розраховує знову відкрити Балі для іноземних туристів у вересні.

Щоб запобігти поширенню Covid-19, на острові будуть дотримуватися «суворого протоколу охорони здоров’я», заявила провінцій секретар Балі Дева Мад Індра.

Туризм – основне джерело доходу Балі. Обмеження подорожей через пандемію зашкодило місцевій економіці.

За даними бюро статистики Балі, рівень зайнятості в готелях, яким присуджені зірки, на острові знизився з 62,55% у грудні до 2,07% в травні. При цьому у травні минулого року цей показник становив 51,56%.

Я сподіваюся, що …всі туристи приїдуть на Балі, і всі будуть знову щасливі і здорові, – заявив громадянин Нідерландів, який перебуває на острові, Робін Тесселар.

Як повідомляє 7news.com.au, нещодавно на острові відкрилися два популярні пляжі – Канггу і Паданг Паданг. Проте вони доступні тільки для серфінгістів-іноземців, які залишилися на Балі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей