Дуже дешево на Мальдіви! Тур з Києва на 11 днів у гарному готелі за €555

  • 04.04.2021 20:14
  • Eugene
Мальдіви Маафуші

Цілих 11 днів на Мальдівах за ціною авіаквитків! Пакетний тур з Києва у готелі з гарним рейтингом лише від €555 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує дешевий тур на Мальдіви з проживанням у готелі BeachWood Hotel Guesthouse, який розташований на острові Маафуші і має гарний рейтинг серед туристів. Для комфорту гостей у готелі пропонують:

Період подорожі:
7-18 квітня, 2021

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки.

Фото готелю з сайту arenabeachmaldives.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей