Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Туристичні компанії починають пропонувати безкоштовні тести на Covid-19

  • 14.07.2020 18:38
  • Dmytro
Відпустка

Туристичний бізнес заохочує туристів купляти тури до «червоних» країн, пропонуючи безкоштовні тести на Covid-19 після повернення додому. Негативний результат тестування дозволить мандрівникам припинити самоізоляцію в Україні.

Туристи туроператора Join Up!, які будуть повертатися з «червоних» країн, зможуть безкоштовно зробити ПЛР-тестування. Про це йдеться в повідомленні цієї компанії.

Як відомо, зараз в Україні діє правило згідно з яким, якщо мандрівник повертається додому з «червоної» країни (переліки відповідно «зелених» і «червоних» країн оголошує Міністерство охорони здоров’я України), йому треба обмежити своє пересування протягом 14 днів. Альтернатива – отримати негативний результат ПЛР-тесту.

Послуга безкоштовного ПЛР-тестування буде доступна тим туристам Join Up!, які придбають пакетний тур до Єгипту, Албанії, Чорногорії, починаючи з 13 липня 2020 р. Вона додана до полісу медичного страхування, який включений до пакетного тура.

Проте поки що ця безкоштовна послуга буде доступна для тих туристів, які будуть повертатися додому через аеропорти «Бориспіль» та «Запоріжжя».

Мандрівники, які прилітатимуть до «Борисполя», матимуть дві опції:

  • самостійно пройти тестування в будь-якій з клінік «Адоніс» у Києві протягом 24 годин після прибуття на місце проходження самоізоляції;
  • після прибуття до терміналу D аеропорту «Бориспіль» скористатися трансфером до місця знаходження виїзної мобільної лабораторії та зворотнім трансфером до «Борисполя», який входить у вартість полісу медичного страхування. Дорога в один кінець займатиме 5-10 хвилин.

А ось під кожен рейс з туристами Join Up! до аеропорту «Запоріжжя» приїздитиме мобільна лабораторія.

Проте в Join Up! не забули про туристів, які прилітатимуть до інших аеропортів, а саме до Львова і Харкова. Зараз погоджується алгоритм проходження ПЛР-тестування для цих мандрівників. Найближчим часом будуть оголошені деталі.

Для тих, хто купив раніше

Туристи, які придбали туристичний пакет до 13 липня, мають дві опції:

  • можуть додати послугу до свого полісу медичного страхування. Для цього треба звернутися до свого турагента. Вартість послуги становитиме 799 грн;
  • можуть оплатити ПЛР-тестування на місці перед здачею тесту. Вартість послуги становитиме 1100 грн.

Необхідні деталі

Під час тестування необхідно буде надати представникам лабораторії номер телефона, підв’язаний до додатку «Дій вдома», та заповнити інформовану згоду на опрацювання даних.

Після здачі тесту слід вирушити до місця самоізоляції та позначити у додатку про факт прибуття на місце. Результат тесту буде готовий протягом 24-48 годин. Працівники лабораторії самостійно передадуть інформацію про результат тесту до електронної системи «Центру громадського здоров’я», вказавши номер телефона туриста, підв’язаний до додатку «Дій вдома».

Самоізоляція у додатку відміниться автоматично, якщо результат тестування буде негативним.

Популярна послуга

Не тільки Join Up! почав надавати своїм туристам послугу безкоштовного тестування. Наприклад, мандрівники, які придбають тур до 20 липня від туроператора «Альф» з будь-якою датою заїзду до Албанії чи Чорногорії, теж мають можливість безкоштовно здати ПЛР-тест прямо в аеропорту «Київ» після прильоту до України.

ПЛР-тест прямо в аеропорту «Київ» ще й безкоштовно! Ви думали, що я відпочиваю у Чорногорії? Правильно думали 😉…

Gepostet von АЛЬФ ТУРИСТИЧЕСКИЙ ОПЕРАТОР am Mittwoch, 8. Juli 2020

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей