Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В ці дні в 2021 році до Національних парків США можна потрапити безкоштовно

  • 11.12.2020 22:03
  • Dmytro
Гранд Каньйон

Обмеження на подорожі до багатьох напрямків світу – це чудова нагода здійснити подорож до США, які не забороняли в’їзд українським туристам. Якщо добре все сплануєте, можете навіть безкоштовно потрапити до Національних парків цієї країни.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Служба Національних парків США оприлюднила перелік дат в наступному році, коли вхід до цих парків буде безкоштовним. Відзначте в своєму календарі відповідні дні, щоб насолодитися природою чудових місць.

Безкоштовно національні парки можна буде відвідати в 2021 році:

  • 18 січня – День народження Мартіна Лютера Кінга-молодшого;
  • 17 квітня – перший день тижня національних парків;
  • 4 серпня – річниця прийняття Закону про навколишнє середовище;
  • 25 серпня – День народження Служби національних парків;
  • 25 вересня – Національний день державних земель;
  • 11 листопада – День ветеранів.

Національні парки США – одна з найголовніших цікавинок цієї країни. Там розташовано більше 400 парків, доступних для всіх. Тому не складе великих труднощів відвідати один з них під час подорожі до США. А якщо ви сплануєте подорож на один з вищевказаних днів, то ще й заощадите пристойну суму. Наприклад, квиток до одного з найбільш відомих національних парків США – Гранд Каньйону – коштує $20 на одну людину. Щоправда, дітей до 15 років пускають безкоштовно.

Варто звернути увагу, що в ці дні не стягується лише плата за вхід. В той же час за додаткові послуги, наприклад, кемпінг, катання на човнах, спеціальні тури, вам доведеться заплатити.

Якщо ж плануєте подорож до США на тривалий термін, то можна скористатися, наприклад, річним пропуском до національних парків і федеральних рекреаційних земель. За $80 отримаєте необмежений вхід до більш ніж 2000 федеральних зон відпочинку, включаючи всі національні парки, які зазвичай стягують плату за вхід. Більш докладно про те, як купити цей пропуск, можна дізнатися на сайті America the Beautiful National Parks and Federal Recreational Lands Pass.

До речі, портал «У відпустку» вже підготував для вас путівник, який стосується подорожі Національними парками США, які розташовані в Колорадо, Юті та Аризоні. Також можна відвідати національний природний парк Катмай, якщо скористаєтеся нашим путівником Аляскою.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей