Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Переможець цього конкурсу зможе відпочивати на курортах Мексики… 20 років

  • 10.09.2020 12:00
  • Dmytro
Мексика

Світові туристичні напрямки намагаються відчайдушно повернути до себе туристів. До цікавого кроку вдалася Мексика. Там вирішили провести конкурс серед мандрівників, за перемогу в якому можна отримати щорічну відпустку на місцевих курортах на найближчі… 20 років.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Так, ми не помилилися. Зараз в Мексиці проводиться конкурс, переможці якого отримають право на щорічну відпуску на місцевих курортах. За його умовами, учасник повинен викласти до Instagram або TikTok своє фото або відео, на яких можуть бути зображені пляжі Карибського узбережжя Мексики, море, їжа, відпустка і так далі. Ці матеріали мають бути записані за допомогою саме цих застосунків.

Відео на TikTok має мати хештег #Come2MexicanCaribbean, а пости в Instagram – #Come2MexicanCaribbean і акаунт @Come2MexicanCaribbean.

Мексика

Будуть розіграні два сертифікати серед учасників в кожному з цих двох застосунків. Переможець отримає право безкоштовно відпочивати кожен рік протягом 20 років в одному з 4- або 5-зіркових готелів Карибського узбережжя Мексики. З цим сертифікатом зможуть відпочивати кожного року дві особи протягом 5 ночей та 6 днів за системою харчування All Inclusive.

Варто додати, що у потенційних переможців є ще декілька тижнів – учасники мають подати свої фото і відео до 14-00 9 листопада. Втім, наскільки можна зрозуміти з умов конкурсу, мешканці України в ньому не можуть взяти участі – тільки резиденти Канади, США, Мексики, Гватемали, Колумбії, Перу, Чилі, Бразилії і Аргентини.

Фото Come2MexicanCaribbean

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей