Для подорожі до Болгарії знову не потрібен негативний тест на Covіd-19

  • 30.07.2020 17:30
  • Dmytro
Болгарія

Цього року туристам потрібно дуже прискіпливо вивчати правила подорожей світом. Це треба робити навіть за день чи два до мандрівки чи повернення додому. Бо чи не щодня іноземні країни змінюють правила в’їзду на їх територію для іноземців. Схоже, Болгарія вирішила побити світовий рекорд у цьому питанні.

Приблизно за два останні тижні Болгарія вже втретє змінює правила в’їзду для громадян України. З 31 липня нам знову не потрібен негативний результат тестування на Covid-19 для того, щоб потрапити до цієї чудової країни. Крім того, громадянам України не треба самоізолюватися на 14 днів.

Фактично саме про це вказується в повідомленні Посольства України в Болгарії в Facebook. Наші дипломати посилаються на рішення Міністерства охорони здоров’я Болгарії, яке буде діяти до 31 серпня 2020 року.

З 31 липня по 31 серпня громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії без необхідності надання документу,…

Gepostet von Посольство України в Болгарії / Посолство на Украйна в България am Donnerstag, 30. Juli 2020

 

Нагадаємо, що 27 липня Болгарія вирішила, що для в’їзду на її територію з 30 липня громадянам України потрібно мати негативний тест на Covіd-19. Тобто ця норма протрималася тільки один день.

Загалом після спалаху на Covid-19 у світі Болгарія дозволила в’їзд громадянам України до неї з 16 липня. При цьому спочатку вона не вимагала від нас ні тестів, ні самоізоляції.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей