Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Болгарія продовжила на місяць можливість в’їзду без тестів і карантину

  • 01.09.2020 11:57
  • Dmytro
Болгарія

Українці ще декілька тижнів зможуть безтурботно в’їжджати до Болгарії. Варто скористатися цієї можливістю перед довгим холодним осінньо-зимовим періодом.

Обнадійлива новина надійшла з Болгарії. 31 серпня Міністерство охорони здоров’я цієї країни дозволило громадянам України з 1 до 30 вересня в’їжджати на територію Болгарії без необхідності пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту на Covid-19 та без проходження 14-денного карантину. Про це вказується в повідомленні консульського відділу Посольства України в Республіці Болгарія.

Крім того, відповідне рішення опубліковане на сайті Міністерства охорони здоров’я Болгарії.

Таким чином ця країна продовжила для нас можливість безтурботного в’їзду до її курортів. Відповідне рішення вона прийняла в кінці липня.

Нагадаємо, Болгарія включена до «зеленої» зони Міністерства охорони здоров’я України. Тому після повернення звідти додому до України не потрібен ні тест, ні самоізоляція.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей