Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В «Борисполі» відкрилися нові бас-гейти. Розповідаємо про їх розташування

  • 29.01.2020 13:58
  • Dmytro
Аеропорт Бориспіль

Найбільший український аеропорт «Бориспіль» продовжує розширення свого основного терміналу D. Відтепер пасажири міжнародних рейсів будуть обслуговуватися за допомогою ще трьох виходів на посадку. Їхня нумерація відрізняється від решти гейтів. Якщо ви плануєте незабаром подорож звідси, радимо уважно прочитати нашу новину.

У терміналі D аеропорту «Бориспіль» запрацювали три нові бас-гейти (виходи на посадку до літака за допомогою автобусів). За словами генерального директора летовища Павла Рябікіна, їхня пропускна можливість складає три рейси на годину.

Термінал D

Наразі в терміналі D у зоні вильоту міжнародних рейсів розташовані 16 виходів (окрім трьох нових вище зазначених):

  • 11 гейтів – від D1 до D11 – обладнані телетрапами;
  • інші 5 гейтів – від D12 до D16 – обслуговують пасажирів лише за допомогою автобусів. Вони також називаються, як і нові, бас-гейтами.

Таким чином відтепер пасажири міжнародних рейсів будуть вирушати у подорож з терміналу D вже за допомогою 19 виходів – 16 старих і 3 нових.

Новий бас-гейт

Звертаємо вашу увагу, що у нових бас-гейтів трохи незвична нумерація – D1A, D1B та D1С. Це пов’язано з тим, що вони розташовані під гейтом D1. Для того, щоб потрапити до нових бас-гейтів необхідно після проходження пунктів прикордонного контролю повернути ліворуч і дійти майже до кінця терміналу, а потім спуститися на перший поверх за допомогою ескалатору.

Термінал D

Крім нових бас-гейтів, нещодавно «Бориспіль» презентував новий перонний автобус МАЗ 271, сконструйований спеціально для перевезення пасажирів в аеропорту. Наприклад, тут передбачені, окрім кондиціонерів, спеціальні теплові завіси на випадок холодної погоди взимку.

Перонний автобус

Поки що «Бориспіль» отримав один такий автобус. У найближчі місяці одержить ще п’ять. Наразі в аеропорту 12 перонних автобусів (крім нового), 2-3 з яких будуть незабаром виведені з експлуатації. Таким чином в найближчі місяці пасажирів будуть обслуговувати вже 15-16 перонних автобусів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей