«Бориспіль» підвищив тарифи на послуги нової парковки

  • 14.06.2019 11:00
  • Dmytro
Парковка в Борисполі

Недовго діяли наднизькі тестові тарифи на нещодавно відкритій парковці біля терміналу D аеропорту «Борисполь». Пасажирам та гостям летовища вже потрібно платити за значно підвищеними ставками.

З 7 червня аеропорт «Бориспіль» підвищив ціни на послуги нової парковки, що була відкрита в травні цього року (хоча і не відмінив тестовий режим її роботи). Відтепер вартість послуг становить 30 гривень за одну годину на будь-якому з чотирьох поверхів. Нагадаємо, як раніше повідомляв портал «У відпустку», спершу ціна складала 1 гривню за годину.

Крім того, якщо клієнт хоче залишити машину на більш тривалий період, то він може сплатити за послуги подобово – 300 гривень за добу на першому чи другому поверсі будівлі або 720 гривень за добу – на третьому та четвертому поверхах.

Варто зауважити, що за парковку можна сплатити як готівкою, так і банківською карткою у касі або за допомогою спеціального терміналу.

Термінал для сплати за парковку

У той же час залишаються безкоштовними перші 10 хвилин користування послугами парковки та 15 хвилин після сплати для виїзду звідти.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей