«Бориспіль» розподілив рейси з аеропорту «Київ» на час його ремонту

  • 30.08.2019 19:13
  • Dmytro
Аеропорт Бориспіль

На початку наступного місяця, з 2 по 12 вересня, столичний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського призупинить обслуговування пасажирів. На летовищі буде здійснюватися ремонт. Тому десять авіакомпаній, що здійснюють сюди рейси, перенесуть їх до аеропорту «Бориспіль».

В «Борисполі» розпланували як будуть розподілені між двома основними терміналами D і F рейси авіакомпанії, що тимчасово переїдуть до Борисполя з аеропорту «Київ». Як йдеться у повідомленні першого заступника генерального директора «Борисполя» Євгенія Дихне, з D будуть вилітати пасажири Alitalia, Pegasus Airlines, «Мотор Січ», Belavia та LOT. В терміналі F обслуговуватимуться рейси авіакомпаній Wizz Air, Ernest Airlines, Buta Airways, Jonika Airlines, Vueling Airlines.

Євген Дихне вказує, що збільшення кількості рейсів в «Борисполі» є плановим і не вплине на регулярність інших рейсів.

Менеджер «Борисполя» радить, що за посиланням ви можете знайти онлайн табло аеропорту, де вказано графік рейсів на поточну та наступну добу.

Крім того, він повідомляє, що термінали D і F розташовані на віддаленні один від одного. Дорога між ними займає деякий час. Але кожні 30 хвилин між терміналами курсує безкоштовний автобус. За посиланням ви знайдете графік руху міжтермінального автобусу Shuttle Bus.

Також в «Борисполі» звертають увагу на те, що в терміналі F поки відсутні магазини Duty Free.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей