Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

З Харкова до європейських столиць! Будапешт ✈ Прага ✈ Брюссель ✈ Варшава в одній подорожі лише за €82

  • 10.02.2020 17:23
  • Eugene
Брюссель міні Європа

Травень – це чудовий час подорожі не тільки на південь, але і до історичних європейських столиць! За одну мандрівку ви побуваєте в Будапешті, Празі, Брюсселі і Варшаві, а за всі авіаквитки з Харкова заплатите лише €82.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Хоча спільна історія Європи відбилася практично кожну її країну, в кожному регіоні зберіглися свої унікальні риси в культурі, архітектурі і традиціях. На початку подорожі ви побуваєте в Будапешті, де побачите найгарніший парламент на континенті. Далі ви рушаєте до готичної столиці Європи – Праги. Кількість палаців, соборів і історичних будівль в цьому місті важко перерахувати. Продовжите пригоду в Брюсселі. Розміри Бельгії і розвиненний транспорт дозволять вам за час перебування в країні відвідати також Брюгге, Антверпен та інші цікаві міста. Завершиться ваш маршрут у Варшаві. На жаль, багато історичних пам’яток було втрачено столицею Польщі, проте вам можуть бути цікаві Старе місто, Королівський палац, сучасні бізнес-райони і місця легендарного композитора Шопена.

Період подорожі:
травень, 2020

Маршрут подорожі:
Харків – Будапешт 18 травня
Будапешт – Прага 20 травня
Прага – Брюссель 22 травня
Брюссель – Варшава 26 травня
Варшава – Харків 27 травня

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €34

Також ми підібрали готель Pension Sparta в Празі

Pension Sparta

В Брюсселі рекомендуємо гарний готель Prince d’Orange Bed & Breakfast

Prince d'Orange Bed & Breakfast

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей