Дві популярні туристичні країни знову потрапили до «червоного» списку

  • 28.07.2020 17:01
  • Dmytro
Албанія

Українських туристів продовжують переслідувати неприємні сюрпризи. Щойно Болгарія запровадила тестування для громадян України, як на додачу ця країна разом з Албанією знову потрапили до «червоної» зони, визначеної нашим МОЗ. Схоже, що в цьому літньому сезоні ми зможемо планувати свої відпустки з достатньою впевненістю лише до Туреччини.

11 днів змогли протриматися в «зеленому» списку Міністерства охорони здоров’я України дві популярні серед українських туристів країни – Болгарія і Албанія. Згідно з оновленим переліком цього відомства, станом на 27 липня ці країни знову отримали статус «червоних».

Таким чином, після повернення звідти до України мандрівники повинні будуть обмежити своє пересування протягом 14 днів. Альтернатива обов’язковій самоізоляції – отримати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19.

В той же час Єгипту вдалося втриматися в «зеленій» зоні.

Крім того, досить твердо закріпилася в «зеленому» переліку Туреччина. Схоже, що в цьому літньому сезоні тільки до цієї країни можна більш-менш впевнено планувати свою подорож. Поки що Туреччина особливо не змінювала правила в’їзду для українських туристів після відновлення авіасполучення з нашої країною.

Протилежний приклад Болгарія. Ця країна, дозволивши українським туристам без обмежень в’їзд на свої курорти з 16 липня, вже з 30 липня запроваджує нове правило для мандрівок.

Досить цікавою альтернативою Туреччині та Єгипту могли б стати Об’єднані Арабські Емірати. Згідно з підрахунками МОЗ України, ця країна показує доволі позитивну динаміку боротьби з Covid-19. Якщо позитивний тренд утримається, то вже після наступного перегляду списку МОЗ України ОАЕ може отримати від нас «зелений» статус.

Проте нещодавно Емірати посилили вимоги для в’їзду. Як повідомив в Facebook відомий мандрівник Максим Циркель, для прильоту до Дубаю необхідно буде не раніше, ніж за 96 годин до вильоту зробити ПЛР-тест. При цьому ситуація погіршується тим, що в Україні відповідну сертифікацію пройшла тільки одна мережа лабораторій. І не в усіх з них, а лише в семи, можна здати тест, який приймуть в ОАЕ.

Кто не успел, тот опоздал 🛑 С 1 августа ОАЭ ужесточают правила въезда с связи с пандемией коронавируса в мире. Начиная…

Gepostet von Max Tsyrkel am Montag, 27. Juli 2020

Тому навряд чи багато українських туристів вирушать на відпочинок до цієї країни найближчим часом.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей