Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Болгарія запроваджує нові умови в’їзду для громадян України

  • 01.10.2020 09:42
  • Dmytro
Болгарія

В цьому році Болгарія досить лояльно ставилася до українців, які вирішили відпочити на її курортах. Довгий час країна не вимагала від нас тестування на Covid-19. Проте ситуація змінилася. Хоча на морі вже не так комфортно в плані погоди, проте можна організувати відпочинок в болгарських горах.

Болгарія змінила умови в’їзду. За інформацією МЗС України, з 1 жовтня до 30 листопада 2020 року громадяни України зможуть потрапити до Болгарії за наявності довідки з негативним результатом ПЛР-тестування на Covid-19. Тест має бути зроблений за 72 години до перетину кордону.

МЗС України посилається на відповідне рішення Міністерства охорони здоров’я Болгарії, в якому вказується, що в результаті тесту мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду закордон, відомості про лабораторію, яка провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей