Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Збірка чудових бунгало в Таїланді від €5 за добу!!

  • 16.09.2019 20:56
  • Olena
тайланд мавпа на пляжі

Збираєтеся до Таїланду? Наша збірка пропозицій житла в будиночках точно стане вам у пригоді! Затишні пляжні бунгало за дуже спокусливими цінами. За добу заплатите лише від €5 на двох!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Таїланд – це неперевершені пляжі, екзотичні традиції, приголомшлива тропічна природа і незабутній відпочинок. Якщо збираєтеся найближчим часом в екзотичну відпустку і ще не вирішили, де будете жити, перегляньте нашу добірку бунгало з дуже гарними відгуками відпочивальників в різних куточках країни!

Термін дії промоційної ціни:
вересень 2019 – вересень 2020

Щоб зарезервувати готель чи отримати додаткову інформацію про нього, клікніть в скріншот або лінки.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей