Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Картки Monobank зроблять ваші майбутні подорожі значно комфортнішими

  • 20.04.2020 18:59
  • Dmytro
Monobank

Бувають ситуації, коли приїжджаєш до аеропорту буквально в останню мить, щоб потрапити на свій рейс. Причин подібних випадків маса – аварії на дорозі, стихійні явища, забуті речі в готелі та сотні інших. Добре, якщо вам завжди вдавалося добігти до свого гейту. А якщо не встигнете, то така помилка може обійтися вам в сотні і навіть тисячі євро за нові квитки, готель, тощо. Проте ці витрати можна мінімізувати, завчасно оформивши спеціальні туристичні картки, які дають право на особливі послуги в аеропортах.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

В Україні такі послуги пропонують вже декілька банків. Наприклад, особливої популярності набувають картки від Monobank.

Цей перший в Україні мобільний банк відомий мандрівникам з 2017 року. За цей час картки Monobank стали справжнім хітом. Ще б пак! Для того, щоб отримати звичайну чорну картку (так, вона фірмового чорного кольору), треба докласти мінімум зусиль. Встановити додаток, сфотографувати паспорт/код і обрати спосіб доставки – працівником банку на вибрану вами адресу або забрати її в найближчій точці видачі. І це все безкоштовно!

Що ви отримаєте в результаті?

  • Ви отримаєте картку з кредитним лімітом до 100 000 грн. Точна сума для вас буде розрахована індивідуально без інтерв’ю з кредитними брокерами та походів до банку. Від вас будуть потрібні тільки фото паспорта і код. Пільговий період до 62 днів. Відсоткова ставка – 3,2%.
  • Простий кешбек у вигляді реальних грошей, а не бонусів. Щомісяця ви зможете обрати дві категорії покупок, за якими банк повертатимемо до 20% витрат.
  • Депозити до 14,2% річних у гривні і 2% у валюті. Банк  компенсує можливі витрати, пов’язані з переказом коштів на депозит.
  • Щомісяця вам нараховуватиметься 10% річних на залишок власних коштів на картці.
  • Здійснювати комунальні або бюджетні платежі без комісії.

ЗАМОВИТИ карту Monobank з кредитним лімітом до 100 000 грн можна тут >>

Наприклад, в захваті від Monobank мандрівник Павло Котенко, який загалом віддає перевагу безготівковим розрахункам. Йому подобається, що на залишок на карті нараховують 10% річних. Приємно отримати кілька десятків гривень бонусом в кінці місяця, каже Павло Котенко.

Загалом картку від Monobank почав використовувати через зрозумілі умови надання кешбеку. Інколи банк надає можливість обрати категорію «Подорожі» для повернення кешбеку. Під нею підпадають придбання квитків, готелі тощо. Приємно отримати невелику «знижку». Крім того, в подорожах можна отримувати кешбек і за категорією «Кафе та ресторани», – розказує він. – А якось брат отримав у конкурсі сталеву картку Monobank. Під час подорожей вона дозволяє користуватися бізнес-лаунжами в аеропортах.

Позитивні враження про роботу Monobank і у мандрівниці Наталії Кривицької. Вона також, в першу чергу, згадує про систему кешбеку.

Це практично ідеальний банк в моєму розумінні. Мені дуже подобається їх система кешбеку. На початку кожного місяця треба обрати дві категорії зі списку, що тобі пропонує банк. Я інколи забуваю, але, якщо підходиш серйозно і обираєш для кешбеку те, чим дійсно часто користуєшся, він стане корисним бонусом. Колись обирала категорію «Таксі», багато наїздила за місяць і в кінці на основний рахунок вивела суму, яка стала приємною економією, – розповідає вона. – Окремо хочу згадати про супер приємних і helpful і супер хлопців і дівчат з технічної підтримки. У мене було багато випадків, коли вони робили неможливе в плані сервісу.

Наталія Кривицька радить для подорожей замовити євро-картку, щоб оплачувати покупки без подвійної конвертації.

Єдиний мінус, про який вона згадала, в тому, що при переказах грошей з карток інших банків на картку Monobank треба платити комісію в тому іншому банку. Перекази між картками Monobank безкоштовні.

Новації від Monobank

З часом Monobank розробив спеціальні елітні картки Platinum та Iron. В першу чергу ці продукти будуть корисними для туристів. Фактично, вони розроблені саме для тих, хто активно мандрує світом, але звик рахувати свої гроші.

Для початку розглянемо основні переваги кожного з цих продуктів окремо.

Platinum

Картки Platinum від Monobank випускаються на платформах Visa Infinite і Mastercard World Elite. На ваш вибір за однією з систем замовляється фізична картка, а за іншою – віртуальна. За підвищену щомісячну комісію можна замовити фізичні картки обох систем.

З Platinum ви отримаєте підвищений рівень банківського обслуговування, унікальні сервіси і знижки в Україні та за кордоном.

Платинові картки Monobank представлені в трьох дизайнах і зроблені з пластику.

Пільговий період використання кредитних коштів становить до 62 днів. Ставка за користування кредитними коштами – 3,1%.

Комісія за зняття готівки в рахунок кредитних коштів становить – 3,5%. В рахунок особистих коштів – 0,5% від суми зняття.

Є можливість зняття особистих коштів за кордоном без комісії в розмірі до 5 тис. грн на місяць.

Картки Monobank

Iron

Найбільш відомою особливістю картки Iron Bank від Monobank є те, що вона виробляється не з пластику, а з металу. Вона також випускається в двох класах MasterCard World Elite і VISA Infinite.

В Iron Bank ви можете обрати платіжну систему вашої залізної картки при її замовленні. Друга віртуальна картка автоматично буде випущена в іншій платіжній системі. Наприклад, ви обрали фізичну картку Visa Infinite, тоді друга картка MasterCard World Elite буде доступна в додатку як віртуальна. І навпаки, якщо випустити картку MasterCard World Elite фізично, ви отримаєте другу картку Visa Infinite як віртуальну в додатку.

Пільговий період використання кредитних коштів – 30 днів. Ставка за користування кредитними коштами – 3,1%.

Комісія за зняття в рахунок кредитних коштів становить 3%. В рахунок особистих коштів – 0,5% від суми зняття.

За картками Iron Bank можна знімати за кордоном без комісії в рахунок особистих коштів до 10 тис. грн щомісяця.

Картки Monobank

Проте картки Platinum та Iron мають декілька спільних переваг, які повинні сподобатися українським мандрівникам.

Перевага №1

Власники карток отримають доступ до професійної команди підтримки Monobank, яка працює спільно з консьєрж-сервісом від VISA і Mastercard. Це буде ваш незамінний цілодобовий помічник у вирішенні будь-яких завдань.

Спілкування із співробітниками не буде нагадувати офісний персонал держбанків. При цьому вони будуть надавати підтримку як у телефонному режимі, так і у вашому messenger.

Я користуюся консьєрж-сервісом від Monobank кожного дня, – розповідає відомий мандрівник Максим Циркель. – Його співробітники допомагають абсолютно у всьому і вирішують будь-які завдання. За моїми дорученнями вони зв’язуються з компаніями будь-де в світі і ведуть для мене переговори. Це стосується бронювання рейсів, їх скасування чи переносу, бронювання трансферів, туристичних активностей і навіть столиків в ресторанах. Консьєрж-сервіс повністю замінює мені особистого секретаря і помічника та цілодобово виконує будь-які доручення.

Перевага №2

З картками Platinum та Iron ви безкоштовно отримаєте миттєвий доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard і Lounge Key в аеропортах 450 міст всього світу. В Україні це летовища в Борисполі, Києві, Харкові, Львові.

Варто нагадати, що доступ до цих бізнес-залів не залежить від класу авіаквитка і авіакомпанії. Тобто, навіть якщо у вас квиток з найдешевшим тарифом економ-класу, але ви маєте ці картки, то зможете безкоштовно потрапити до них. Під час комфортного очікування вашого рейсу ви матимете змогу насолодитеся безкоштовними кавою та закусками.

Деяким нашим клієнтам так сподобалося в цих лаунж-залах, що вони передумали будь-куди летіти! – жартують в Monobank.

Для того, щоб потрапити до бізнес-залу, не обов’язково мати фізично в наявності картку. Її можна оформити в додатку і відразу користуватися перевагами.

Крім того, клієнти можуть замовити безкоштовну упаковку валіз в Борисполі (в терміналі D).

Перевага №3

Крім того, картки Platinum та Iron будуть в нагоді тим мандрівникам, які звикли завжди запізнюватися. З ними ви безкоштовно отримаєте послугу Fast Line. Вона дозволяє швидко проходити всі формальності в аеропорту: реєстрація на рейс, паспортний і митний контроль.

Так, ви вірно зрозуміли! Ви зможете проходити митний і паспортний контроль без черги на виліт і приліт. Також без черг ви будете реєструватися на рейс і здавати свій багаж у разі вильоту за кордон.

Із нашою допомогою вам буде набагато важче запізнитися на свій рейс! – стверджують в Monobank.

Перевага №4

Це не всі плюси карток Monobank. Тут діє спеціальна, але проста мильна програма. Ви зможете накопичувати милі, здійснюючи повсякденні витрати зі своєї картки.

Так, милі нараховуються не лише за придбання квитків, а за будь-які розрахунки. Вам будуть нараховуватися 15 миль за кожну тисячу гривень в чеку, оплаченому картою Platinum, і 20 миль – Iron. Максимум можна отримати 20 тисяч миль на місяць.

Надалі милі можна витратити на авіаквитки будь-якої авіакомпанії світу.

Я користуюся найкращим продуктом від Monobank – Iron-пакетом, – розповідає Максим Циркель. – Це найкраще банківське враження в моєму житті, яке задовольняє абсолютно всі потреби і запити. Даний продукт допомагає подорожувати з величезною економією. Адже щомісяця я можу отримувати до 20000 миль, потім обмінюючи їх на авіаквитки аналогічної вартості в гривні.

Скільки ж коштують ці послуги?

Картка Platinum оформлюється тільки на платній основі – вартість відкриття 500 грн, обслуговування картки – 250 грн на місяць. Якщо ви забажаєте отримати другу фізичну картку іншої платіжної системи, то вартість обслуговування 2-х карток складе 300 грн на місяць.

Металева картка Iron оформлюється безкоштовно при оформленні великого депозиту або на платній основі за 2 тис. грн з щомісячним обслуговуванням 500 грн.

Я користуюся карткою Platinum від Monobank в першу чергу заради безкоштовного доступу до залів очікування Lounge Key по всьому світу. Зазвичай 1 візит без картки коштує $30, а її обслуговування складає всього 250 гривень на місяць. Тобто оформлення картки дуже вигідно, – розповідає мандрівник Максим Шахалов.

Зважаючи на те, що часте відвідування бізнес-залів чи користування Fast Line без подібних карток коштує значно дорожче, то оформлення, мінімум, картки Platinum відіб’ється чи не за перше відвідування аеропорту.

Замовити картки Monobank ви можете за цими посиланнями:

Звичайну кредитну з лімітом до 100 тис >>

Platinum >>

Iron >>

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей